Kürtaj Fiyatları

Kürtaj Fiyatları

Kürtaj Fiyatları

Kürtaj, kadın rahminin ağzından içeriye doğru girerek orada oluşan gebeliğin sonlandırılması işlemine denilmektedir. Kürtaj işlemi sadece istenmeyen gebelik durumlarında yapılmamakla beraber, düşükten sonra içeride kalan gebelik kalıntıları temizlemek, ölü gebelik ya da boş gebelik gibi durumlarda da uygulanmaktadır. Dış gebeliğe ise kürtaj yapılmamakta ve ilaç ya da ameliyat ile alınmaktadır. Buna bağlı olarak kürtaj fiyatları gebeliğin süresi, kürtajın yöntemi gibi değişiklikler ile ilişkili olarak değişmektedir. En güvenilir bilgi için bizi arayabilir ya da kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kürtaj Fiyatları 2022
Kürtaj fiyatları, gebeliğin haftasına, kürtaj yöntemine, anestezisine, hekimin tecrübesine ve klinikte kullanılacak olan aletlerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Türk Tabipler Birliği tarafından belirlenen kürtaj fiyatları 2022 ve hastanın istekleri arasında bir bağ kurarak kürtaj işlemi buna bağlı olarak belirlenmektedir. Kürtaj fiyatları, özel hastane, devlet hastanesi ya da özel klinikler ile aralarında fiyat farkları olsa da buradaki en önemli unsur kişinin isteklerine özen gösterilmesi, ilgi alakanın fazla olması ve evlilik dışı kürtaj operasyonu için devlet hastaneleri tercih edilmemektedir. 

Özel Kürtaj Fiyatları
Gebeliğin sonlandırmak amacı ile gerçekleştirilen kürtaj işlemi günümüzün teknolojisinin imkanları ile birlikte daha kolay şekilde atlatılan bir süreç haline gelmiştir. Kürtaj yaptırmayı düşünen kadınlar için kürtaj operasyonun nasıl gerçekleştirildiği ve özel kürtaj fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler. Fakat buradaki esas unsuz kürtaj fiyatından ziyade, kürtajın gerçekleştirileceği kliniğin şartları oldukça önemlidir. Hekimin tecrübesi, anestezi yöntemleri ya da kullanılan tıbbi malzemelerin kalitesi birinci öncelik olmalıdır. 

Uygun Kürtaj Fiyatları
Gebelik haftası, hastanın tıbbi öyküsü, işlemi gerçekleştirecek hekimin tecrübesi gibi birçok faktöre bağlık olarak kürtaj fiyatları belirlenmektedir. Buradaki esas kriter uygun kürtaj fiyatları araştırmaktan ziyade güvenilir, tecrübeli ve özel bir klinik şartlarında kürtaj operasyonunun sağlıkla gerçekleştirilmesidir.

Vakumlu Kürtaj Fiyatları
Diğer kürtaj tekniklerinden daha modern olan vakumlu kürtaj tekniği daha ağrısız, kısa sürede ve rahim içine oldukça ince bir tüp ile gerçekleştirilen kürtaj yöntemidir. Tüp doğru bir konuma getirildikten sonra negatif basınç ile aspirasyon ve temizleme işlemi gerçekleştirilerek kürtaj işlemi sonlandırılır. Vakumlu kürtaj fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için arayabilir ya da muayenemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Copyright 2024 Avrupa Kürtaj Telif Hakkı Saklıdır. | Web Tasarım İvesgo

Whatsapp Destek Hattı WhatsappWhatsapp Fiyat ve Randevu Ara
Randevu Al
LOGO